Oferta

zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Usługi Twister24 - czyszczenie wentylacji Warszawa

Czyszczenie kanałów wentylacyjnych

Poprawa jakości nawiewanego powietrza

Proponujemy dezynfekcję i okresowe czyszczenie wentylacji. Wykorzystujemy do tego celu metody mechaniczne oraz środki chemiczne, które skutecznie likwidują nagromadzone zanieczyszczenia. W naszej pracy posługujemy się jedynie sprawdzonymi narzędziami i dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym.

Możemy Państwu zaoferować:
 • czyszczenie kanałów wentylacyjnych szczotkami obrotowymi
 • eliminację nieczystości za pomocą myjek wysokociśnieniowych
 • zastosowanie sprężonego powietrza
 • dezynfekcję wentylacji środkami zatwierdzonymi przez PZH

Obok czyszczenia wentylacji realizujemy także inspekcję jej kanałów. Przeprowadzamy badania mikrobiologiczne systemów wentylacji oraz, w razie konieczności, montujemy klapy rewizyjne i wykonujemy dodatkowe otwory. Wszystkie te czynności są bezpieczne dla środowiska i zdrowia człowieka.

Dopalacze termiczne

Eliminacja lotnych związków organicznych

Dopalacze termiczne wykorzystuje się w celu zmniejszenia emisji spalin procesu technologicznego przy jednoczesnym odzysku energii w formie ciepła. Dzięki specjalnej konstrukcji zapobiegają uwalnianiu lotnych związków organicznych do atmosfery. Są one powszechnie stosowane w rozmiatych sektorach przemysłu. Prawidłowe działanie całego systemu uzależnione jest między innymi od stanu wkładu ceramicznego dopalacza termicznego. Zajmujemy się czyszczeniem tych aplikacji, by nie doszło do potencjalnych skażeń środowiska naturalnego.

Świadczymy następujące usługi:
 • czyszczenie wkładu ceramicznego dopalacza
 • wymiana wkładu ceramicznego
 • uzupełnienie otuliny wewnątrz dopalacza
 • okresowa kontrola

Wszystkie powyższe czynności prowadzi profesjonalna i wykwalifikowana kadra pracowników Twister24. Ich zwieńczeniem jest sporządzony protokół oraz dokumentacja fotograficzna.

Kurtyny powietrzne

Czyszczenie wentylacji elementów nawiewu

Specjalizujemy się w pracach z zakresu kontroli jak i również mechanicznego i chemicznego usuwania nieczystości w kurtynach powietrznych. Wydajne metody eliminacji zalegających złogów pyłu oraz kurzu przeciwdziałają namnażaniu potencjalnie chorobotwórczych bakterii i grzybów. Przekłada się to na zmniejszenie ryzyka infekcji dróg oddechowych osób przebywających w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Proponujemy Państwu:
 • czyszczenie kurtyn powietrznych myjkami wysokociśnieniowymi oraz
 • sprężonym powietrzem
 • czyszczenie nawiewu atestowanymi związkami dezynfekującymi zatwierdzonymi przez PZH
 • okresową kontrolę i dokumentację przeprowadzonych prac

Dokładne czyszczenie nagrzewnicy nawiewu jest kluczowym elementem naszych działań. Ciepło, wilgoć oraz zalegające nieczystości stwarzają optymalne środowisko rozwoju bakterii, które wywołują zapalenie płuc oraz infekcje górnych dróg oddechowych.

Wyciągi tłuszczowe

Usuwanie łatwoplanych złogów tłuszczu

Wyciągi tłuszczowe pochłaniają lotne związki i opary, które powstają w kuchni lokalów gastronomicznych. Unoszące się opary tłuszczu niestety osadzają się na powierzchni wyciągu. W ten sposób tworzy się narastająca łatwopalna warstwa tłuszczowa. Wielokrotnie zwiększa to ryzyko samozapłonu. Świadczymy usługi mające na celu usunięcie potencjalnego niebezpieczeństwa poprzez likwidację złogów tłuszczowych.

Do czyszczenia wyciągów tłuszczowych stosujemy:
 • myjki wysokociśnieniowe
 • sprężone powietrze
 • szczotki obrotowe
 • środki dezynfkcująco-myjące
 • okresową kontrolę

Świadectwem przeprowadzonych czynności jest ich dokumentacja poparta materiałem zdjęciowym. Zadbamy o hgienę lokali gastronomicznych w samym ich sercu. Wyciągi tłuszczowe w kuchni przestaną stwarzać potencjalne zagrożenie dla życia i zdrowia pracujących tam osób i będą sprawnie pełnić przeznaczone im funkcje.

Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty, zrealizujemy trzy bezpłatne inspekcje w ciągu trzech lat z rocznym odstępem. Każda taka czynność zostanie udokumentowana i zatwierdzona odpowiednim protokołem.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Korzyści współpracy z naszą firmą

Gwarancja wysokiej jakości usług

Prezentujemy bogatą ofertę w niewygórowanej cenie

Dysponujemy fachową ekipą, która przez lata pracy zdobyła bogate doświadczenie z zakresu czyszczenia wentylacji oraz innych systemów filtracji powietrza. Możemy Państwu zaproponować specjalistyczne zabiegi, które przyczynią się do poprawy jakości powietrza, wyeliminują ryzyko zanieczyszczenia środowiska oraz stworzą odpowiednie warunki do pracy w wentylowanych pomieszczeniach. Dysponujemy niezbędnymi środkami i urządzeniami, które wykorzystujemy w walce z wszelkimi nieczystościami. Oferujemy korzystne ceny i gwarantujemy satysfakcję z wykonanych usług.

Kontakt

adres:

Twister24

ul. Traugutta 12/5

95-060 Brzeziny

e-mail:

dariusz.przetak@gmail.com

telefon:

00 48 695 585 746